Με αφορμή τον εορτασμό της Διεθνούς Ημέρας Εθελοντισμού, το Σπίτι του ΜΑΝΑ και η ιδρύτρια κα. Randa Ghandour προσκάλεσαν σε τσάι τους εθελοντές του ΜΑΝΑ , θέλοντας να εκφράσουν ένα μεγάλο ευχαριστώ από καρδιάς για την πολύτιμη βοήθεια και στήριξη!
![](https://manaorg.com/wp-content/uploads/2023/12/STG_9382.jpg)
Με αφορμή τον εορτασμό της Διεθνούς Ημέρας Εθελοντισμού, το Σπίτι του ΜΑΝΑ και η ιδρύτρια κα. Randa Ghandour προσκάλεσαν σε τσάι τους εθελοντές του ΜΑΝΑ , θέλοντας να εκφράσουν ένα μεγάλο ευχαριστώ από καρδιάς για την πολύτιμη βοήθεια και στήριξη!